Apartments

BOOKING

Double Room

1

Detajet Dhoma

Tabela pasqyrë

Me shtrat te madh dopio Pamje mali Minibar
hekur (per hekurosje) Tharëse Flokesh Mëngjes
Ballkon Privat Pa pagesë Wi-Fi Breakfast included
Banjo private TV-kablor Telefon

Përmbledhje

Apartamentet ne Hotel, dhe Vilat qe gjenden ne hapsiren e Hotelit,
• Villat (te Medhatë dhe te Voglat), te cilat jane shume te pershtatshme per familje apo grupe shoqerore te ndryshme, ne te cilat mund ta shijoni kenaqesine e natyres ne gjdo sezone.
• Villa e madhe (Premium), me mengjes te perfshire, villa eshte 2-kateshe me 3-dhoma per shfrytezim deri ne 6-persona
• Villa vogel, 1-kateshe me 2-dhoma, me mengjes te perfshire, per shfrytezim prej 2-4 persona